Групі канадських вчених з Університету Торонто в Скарборо вдалося успішно прочитати думки людини за допомогою приладу ЕЕГ. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно інформації, вчені провели тестування, суть якого полягала в тому, щоб вивчити активність мозку при запам'ятовуванні і "фіксуванні" даного зображення. До голів кількох добровольців прикріпили "шапку" приладу і стали показувати їм миготливі зображення особи. Як тільки мозок людини перетворив і зафіксував зображення, вчені її зчитували. В результаті вони отримували обличчя, оброблене мозком людини, тобто прочитали його думки.

У функціональності своєї розробки фахівці не сумніваються. По-перше, технологія допоможе у спілкуванні людям, які не можуть виражатися словами або навіть символами. По-друге, це істотно змінить світову судову практику: незабаром дізнатися про реальні події події можна буде дізнатися не зі слів сторін і свідків, і не через поліграф, а побачивши все очима людини.

Нагадаємо, фахівці американської компанії iPass провели ряд соціологічних опитувань, які показали, що з кожним роком залежність від мобільних пристроїв у населення планети неухильно зростає. Крім повсякденних завдань, користуються смартфонами і під час похорону.

Крім того, компанія Google явила світові нову версію операційної системи Android 8.1 Oreo, яка має приписку Go Edition.

Популярні новини зараз

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

ДТП забрала життя української рекордсменки: їй було всього лише 21

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

Дивіться сюжет про думки

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", ноутбуки запозичать довгоочікувану функцію смартфонів.