Перш ніж писати коментарі, просимо врахувати, що кожне слово написане в Біблії — свято і не підлягає зміні і заперечення!

Хто заперечує значення і важливість цих слів, зокрема тих, що використані в старому завіті, йде проти бога.

"Старий і новий завіт це слова бога і не можуть одні слова нового заповіту бути важливіше, найголовніше слів старого завіту тому, що і ті й інші сказав бог! Не треба суперечити самим собі. Або у Біблії все свято, або ви сумнівається і заперечує слова бога грішник і горіти вам у пеклі!" - йдеться у відео.

Подивіться це відео і переконаєтеся в правоті написаних вище слів:

Популярні новини зараз
Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Українцям виплатять компенсацію на оплату комуналки і це не субсидія: кому пощастить
Показати ще

Раніше повідомлялося, що Мічіо Каку займає посаду професора теоретичної фізики в коледжі і університеті міста Нью-Йорк. Його технічні книги з фізики є обов'язковими у всьому світі для аспірантів найважливіших лабораторій з фізики. Каку часто з'являється в американських ЗМІ як коментатор-спеціаліст.

На його думку, теоретичне існування частинок, відомих як елементарні напіврадіалні тахіони (primitive semi-radius tachyons), є серйозним аргументом на користь існування Бога.

Тахіони — гіпотетичні частинки, які рухаються зі швидкістю, більшою швидкості світла у вакуумі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені Єврейського університету вважають, що знайдена біля Храмової гори в Єрусалимі друк VIII століття до нашої ери могла належати самому пророку Ісаї.