Відомий психолог Михайло Лабковский розповів чому жінки використовують секс , щоб відновити свою самооцінку. У багатьох дівчат самооцінка безпосередньо залежить від усієї любовної сфери, зокрема, від того, як на них реагують чоловіки, а також від наявності або відсутності партнера, пише ELLE.

Жінки із заниженою самооцінкою часто перетворюють інтимне життя в розмінну монету, а своє тіло – в банальний товар. І навіть якщо дуже хочуть зайнятися сексом, роблять все можливе, щоб цього не сталося. Вони позбавляють себе насолоди, тому, що "інакше він поставиться до мене, як до дешевки". Існує ряд причин, через які представниці прекрасної статі можуть використовувати секс виключно як можливість самоствердитися.

Жінки, які використовують секс, щоб відновити самооцінку, можуть страждати різними неврозами. Вони "динамлять" чоловіків просто для того, щоб за ними "побігали". Причому, потрібно їм це все лише для того, щоб залатати рани, щоб відчути себе бажаними і тим самим відчути, що вони гідні любові. І коли чоловіки втягуються в цю гру, починають залицятися, такі жінки відчувають впевненість, силу. Це дає їм уявне відчуття, що їх люблять і приймають.

Популярні новини зараз

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Але найсумніше те, що обидві сторони все прекрасно розуміють. Жінки віддають собі звіт в тому, що за ними бігають заради сексу. Чоловіки бачать, що від них потрібні якісь вчинки. Всім зрозуміло, що буде далі: чоловік отримає секс і пропаде, а жінка знову відчує себе зненавидженою і непотрібною.

Причин для цього може бути декілька. По-перше, виховання. Часто саме батьки вселяли дівчаткам те, що не треба рахуватися зі своїми бажаннями. Когось переконували, що треба бути зручною, треба подобатися. Когось позбавляли можливості приймати самостійні рішення.

Звичайно, велику роль грає і батьківське притиснення. Одних носили на руках, обожнювали і хвалили. Такі дівчата виростають у жінок, у яких, як правило, ніякої проблеми з самооцінкою немає. А іншим популярно пояснювали, що "ніс кривий", "руки ростуть з одного місця" і "так хто тебе з таким характером заміж візьме". Не отримавши безумовної батьківської любові, всі люди виходять в доросле життя і починають її шукати в кожному зустрічному.

Щоб впоратися з таким станом речей, варто зрозуміти, що вказана проблема з сексом – це симптом, індикатор проблеми зі всім життям. Почніть з собою рахуватися, прислухайтеся до того, що хочете саме ви, а не до того, що хочуть від вас. Навчіться говорити "ні", коли ви чогось не хочете. Припиніть всіма силами "намагатися сподобатися".

Як підняти самооцінку?

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що психологи пристосували 10 принципів Махатми Ганді для жінок.