Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 найбільш популярних міфів про газовану воду. Більшість з нас знають, що в солодкій газованій воді таїться величезна кількість цукру. Однак існують і інші історії, які по суті є міфом. Саме про них ми сьогодні і розповімо.

1. Газована вода не здатна втамувати спрагу. Багато хто вважає, що газованими напоями неможливо напитися, чим більше п'єш, тим сильніша спрага. Але це не правда. Насправді, солодкі компоти, морси, кока-кола, мінеральна вода і лимонад містять у своєму складі воду на 84-99 %. Тому вони чудово втамовують спрагу і підтримують водний баланс в організмі людини.

2. Кока-кола розчиняє емаль зубів. До складу газованих напоїв включені різні харчові кислоти, наприклад, лимонна, яблучна, ортофосфорна, оцтова або молочна, які і є винуватцями руйнування зубної емалі. Але зміст таких кислот у "Колі" абсолютно несуттєво і відповідає нормам харчової промисловості. Саме тому вона і існує у продажу.

Популярні новини зараз

Медики б'ють на сполох – не вистачає ліжок та лікарів: в Раді викликали "на килим" Віктора Ляшка

Фермери масово залишають на полях урожай помідорів, бо невигідно возити: замість томатної пасти будуть добрива

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

3. Вживання газованої води викликає зайву вагу. Так, викликає, так само як вживання будь-якої іншої солодкої і жирної їжі у великих кількостях. Треба розуміти, що, якщо просто відмовитися від газованої води без зміни звичного способу життя, зайва вага нікуди не дінеться.

4. Кока-Кола містить листя коки. "Кока-Кола" спочатку була сиропом від кашлю, і в її склад входили листя коки. За однією з версій, лікувальна настійка стала напоєм після того, як один з відвідувачів аптеки з похмілля попросив розбавити сироп газованою водою. З тих пір напій став ставитися до тонізуючим і стимулюючим розумову діяльність. Однак при виробництві сучасної "Коли" даний екстракт не використовується.

5. Газована вода викликає залежність. Бажання випити склянку солодкої газованої води може бути обумовлено лише прагненням людини відчути приємний смак напою. Всі компоненти в її складі піддаються ретельному контролю державних органів з нагляду за якістю продуктів.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 міфів про пиво.