Вчені виявили незвичайну знахідку в археологічному комплексі Кордон в Шумлянському районі Білорусі.

Про це повідомляє Sputnik Білорусь. Вони натрапили на чоловічі прикраси епохи вікінгів. Їх ще називають "молоти Тора", які повторюють форму зброї скандинавського бога. Знахідка датується IX-X століттям.

Прикраси знайшли студенти історичного факультету БДУ під час експедиції на археологічний пам'ятник епохи вікінгів. Керівник практики Віталій Сидорович розповів, що це перші знайдені "молоти Тора" на території Білорусі.

Прикраси виготовили в Скандинавії з заліза. Вчені пояснив, що в ті часи дуже швидко поширювалася, оскільки так вікінги, які сповідували язичництво, так протиставляли себе християнам.

Популярні новини зараз
Розшук від ТЦК у 60 років: адвокат пояснив, до чого готуватись Дощі, похолодання та повернення "літа": прогноз погоди на вересень ТЦК забирають відстрочки: кому загрожує мобілізація Пенсіонери отримають кілька виплат авансом: кого "засипле" грошима
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі з'явився новий трейлер фільму про відомого персонажа всесвіту Marvel Тора.