Днями вчені розробили точні моделі экзоцивилизаций і на їх підставі зробили висновки про майбутнє нашої планети і людства загалом. Так, фахівці впевнені, що люди вимруть повністю або частково.

Уточнимо, на думку вчених, найкращим варіантом є раціональне використання ресурсів. У цьому випадку у жителів Землі є шанс залишитися цілими і в повному складі.

Вчені прогнозують три можливих сценарії розвитку людства.

Згідно з першим, люди розвинуть технології до неймовірних висот у відносно короткий період часу. Це призведе до загибелі 70% населення нашої планети. Земля не зможе прогодувати понад 30% жителів.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Виходячи з другого сценарію, люди почнуть раціонально використовувати природні ресурси. Це дозволить їм уникнути катастрофи, але розвиватися людство стане менш інтенсивно, ніж при попередньому варіанті.

Згідно третього прогнозу, люди нерозумно витратять усі ресурси. Цей сценарій найбільш жорстокий, оскільки він передбачає повне знищення людства.

Дослідники закликають жителів усієї планети Землі акуратно розвивати технології, так як за видимими перевагами ховаються серйозні недоліки.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що не так давно всесвітньо відомий футуролог, професор фізики, співавтор теорії струн і популяризатор науки Мітіо Каку на форумі ПМЕФ розповів про те, в якому майбутньому буде жити сучасне людство. Так, вчений опублікував головні тези, в яких розкривається гіпотеза про невмирущу людину.

Вчений вважає, що до 2100 року ми зможемо домогтися не тільки цифрового, але і біологічного безсмертя. Ми зможемо відродити зниклих істот, які були на Землі десятки тисяч років тому. Адже у людства вже є геном мамонта і неандертальця.

Крім того, буде три фактори, що визначають майбутнє, — штучний інтелект, біотехнології і нанотехнології. В цілому вони будуть працювати для зростання добробуту і процвітання. Штучний інтелект сформує галузь більше нинішньої автомобільної. Автомобіль сам стане роботом. Небезпека в тому, що роботи коли-небудь усвідомлять себе.