Таємне співтовариство масонів, навколо якого не одне десятиліття розводяться всілякі легенди, знову потрапило в поле зору мережі. Тепер заговорили про те, як члени спільноти утримують таку міць і владу.Як пише Sundaynews, перший і найбільш значимий секрет - грошова енергетика. На кожній банкноті світових валют зображені спеціальні символи, розгледіти які може тільки знавець, а саме ці знаки дозволяють контролювати світовий фінансовий потік.

Фактор №2: таємні символи та формули багатства. Члени ордена володіють містичними знаннями і знайомі із символізмом, що дозволяє створювати унікальну формулу для певної мети, будь то впливовість, багатство або упраління народними масами.

Також зазначається, що члени спільноти всі багаті і вкрай впливові. Цього тільки ледачий не знає, проте такими люди стають вже після вступу до лав масонів. Для того, щоб стати членом ордена, необхідне зовсім не фінансове багатство, а багатство духовне, адже до лав обраних можуть потрапити лише ті, хто має потужну і незвичайну енергетикою.


Популярні новини зараз

66-річний ловелас задовольняє дружин за "графіком": 16 жінок народили йому 151 дитину

В Києві може з'явитися новий мікрорайон: у Кличка розкрили деталі

Пенсіонери зможуть освоїти діджитал-професії: бабуся створить сайт, а дідусь налаштує рекламу

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вченим вдалося розгадати таємницю аномалій, які відбуваються в Антарктиді.