Вчені з лабораторії університету Квінсленда в Австралії обстежили сім тисяч чоловіків і жінок і встановили, що "зміна в наборі генної структури AVPR1A" штовхає слабку стать на подружні зради.

Зазначається, що такі мутації також відбуваються у чоловіків, однак на їх сімейній вірності це не відображається. Пояснити неадекватну реакцію людини на дію одного й того ж набору амінокислот вчені поки що не можуть.

У свою чергу генетики з університету Торонто з'ясували, що жінки більш схильні до полігамії. У той же час американські фахівці виявили аналогічну генну мутацію, яка штовхає до адюльтеру чоловіків.

До подружніх зрад сильної статі призводить зміна гена DRD4. У чоловіків "ген невірності" починає роботу після «впорскування» в мозок дофаміну – гормону задоволення від сексуальної близькості з партнерами. На думку сексологів, до дофаміну можна звикнути, як звикають до наркотиків. "Стрес відсутності любові" чоловіки намагаються лікувати безладним сексом.

Як повідомляв портал "Знай.uа", учені стверджують, що зрада одного з партнерів або його мрії про це є природним аспектом поведінки і демонструє здоров'я відносин в парі.

Популярні новини зараз
"Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Попрощайтеся з ненависними мішками під очима: три маски для боротьби з ознаками втоми Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки
Показати ще