Вчені з лабораторії університету Квінсленда в Австралії обстежили сім тисяч чоловіків і жінок і встановили, що "зміна в наборі генної структури AVPR1A" штовхає слабку стать на подружні зради.

Зазначається, що такі мутації також відбуваються у чоловіків, однак на їх сімейній вірності це не відображається. Пояснити неадекватну реакцію людини на дію одного й того ж набору амінокислот вчені поки що не можуть.

У свою чергу генетики з університету Торонто з'ясували, що жінки більш схильні до полігамії. У той же час американські фахівці виявили аналогічну генну мутацію, яка штовхає до адюльтеру чоловіків.

До подружніх зрад сильної статі призводить зміна гена DRD4. У чоловіків "ген невірності" починає роботу після «впорскування» в мозок дофаміну – гормону задоволення від сексуальної близькості з партнерами. На думку сексологів, до дофаміну можна звикнути, як звикають до наркотиків. "Стрес відсутності любові" чоловіки намагаються лікувати безладним сексом.

Як повідомляв портал "Знай.uа", учені стверджують, що зрада одного з партнерів або його мрії про це є природним аспектом поведінки і демонструє здоров'я відносин в парі.

Популярні новини зараз

У Києві дитина випала з 15-го поверху, ангели не встигли: "Не дай Боже нікому..."

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще