Більшість чоловіків помічають, що в теплу пору року їх тіло дещо змінюється. Мова йде про візуальне збільшення статевого члену. Вся справа в тому, що фахівці підтвердили існування феномена «літнього пеніса» у представників сильної статі.

Найчастіше це вражаюче помітно в жарку погоду. Так, в цей час чоловічий статевий член стає вдвічі більше. У свою чергу деякі представниці слабкої статі слабо вірять у можливість таких неочікуваних метаморфоз через зміну кліматичних умов. Однак медики підтверджують, що справа не в чоловічій фантазії – статевий орган справді може збільшитися, причому в деяких випадках в декілька разів.

Спекотна погода змушує кровоносні судини розширюватися, що і надає більший розмір пеніса. Однак лікарі наголошують, що збільшення статевого члена в спеку неістотно і тимчасово. Те ж саме відбувається з тілом чоловіка після того, як він прийме гарячий душ або ванну. При цьому потовщений пеніс не зробить його володаря кращим коханцем, не дозволить продовжити статевий акт і збільшити його частоту.

Нагадаємо, сексологи стверджують, що замовчування певних подробиць у сексі може призвести до проблем зі здоров'ям. Так, фахівці відповіли на декілька поширених запитань, які люди соромляться задавати і від яких залежить здоров'я партнерів і успішність їх інтимного життя.

Як повідомляв портал Знай.uа, англійська компанія випустила розумний презерватив. Новинка під назвою i.Con представила компанія British Condoms.

Популярні новини зараз

В Україні різко зміняться ціни на "зимову" комуналку: що приготували "слуги народу" простим громадянам

Дорогоцінний скарб під ногами у корів: англійцям трапилася незвичайна знахідка на фермі

Синоптики обіцяють останній окрайчик тепла: коли українцям готуватись до зими

Пугачова гучно зганьбилася на очах у мільйонів: "Народ за дурнів тримає...", відео

Показати ще

"Розумний презерватив фіксує тривалість, частоту і кількість статевих зв'язків, число різних прийнятих поз за різні періоди часу, кількість і середню швидкість фрикцій під час статевого акту, окружність ерегованого пеніса і навіть кількість спалених калорій під час сексу", - говорять в компанії.

Також портал Знай.uа писав, що мікоплазмоз — інфекція, яка передається статевим шляхом і проходить практично безсимптомно. Поки вона мало досліджена, але лікарі переживають про те, що вона може стати новою інфекцією, якій не страшні антибіотики. Відомо, що інфекція передається статевим шляхом через незахищений секс.