Американські досвідчені уфологи активно вивчають випадки появи невпізнаних літаючих об'єктів, які регулярно відвідують Землю і лякають очевидців. Фахівці озвучили 5 найбільш вірогідних спостережень НЛО, які вдалося зафіксувати в XXI столітті.

14 липня 2001 року водії у Нью Джерсі були шоковані, коли в небі побачили одночасно кілька НЛО, які летіли на великій швидкості. Очевидці заявили, що Інопланетне судно мало V-подібну форму і світило помаранчевими вогнями.

У 2004 році уфологи зафіксували невідоме судно в Сан-Дієго. Протягом двох тижнів екіпаж стежив за об'єктами, які з'являлися на висоті 80 000 футів.

7 листопада 2006 року пасажири рейсу 446 протягом п'яти хвилин спостерігали, як НЛО ширяв на території аеропорту O'Xара.

У 2008 році місцеві мешканці міста Стивенвилл були налякані дивним НЛО, яке залишало в небі загадкові сліди.

Популярні новини зараз

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

У 2015 році пілоти переслідували невідомий об'єкт на висоті 25 000 футів над Атлантичним океаном.

Нагадаємо, НЛО знову нагадали про себе, виникнувши в повітряному просторі. На цей раз цікаві матеріали у вигляді фотографій з загадковим явищем в небі громадськості надав житель Шотландії.

Фотограф абсолютно випадково зняв незвичайне тіло, парившее над Инвернессом. Фотографії, що є справою рук цієї людини, стали справжньою знахідкою для представників уфологічних організацій, перевіряючих зараз їх на справжність, сильно налякали користувачів соціальних мереж.

Кадри в даний момент дуже популярні в Інтернеті, оскільки "літаючу тарілку" на них видно чітко.

Як розповів 49-річний Дуги МакДугалл, з непізнаним об'єктом йому довелося зіткнутися під час перевірки своїх фото. Шотландець зобразив кілька непоганих природних красот, але ніяк не міг очікував, що на знімках виявиться і незрозумілий апарат.

Аномальне явище з'явилося біля згустку сонячного світла. Сам Дуги не вважає себе скептиком і припускає, що ми в цьому світі не одні, у зв'язку з чим схильний вважати побачене саме новим вторгненням прибульців в простір людей.

При цьому йому хочеться мислити тверезо, однак, як зазначив фотограф, в світі вже надто багато доказів існування інопланетного життя. МакДугалл додав, що вірити в усе це - право кожного, але важко не вірити, коли ти сам бачив щось подібне.

Як повідомляв портал "Знай.uа", житель Росії випадково побачив з вікна своєї квартири непізнаний літаючий об'єкт, який вдалося зняти на камеру.