На нашій планеті дуже багато дивовижних місць, який створила сама природа. Але з космосу вони виглядають ще більш красивими. З борту Міжнародної космічної станції астронавт Сергій Рязанський сфотографував унікальне озеро Атітлан в Центральній Америці.

Знімком він поділився в Twitter. Озеро розташоване на південному заході Гватемали. У нього немає стоків й займає воно загачену вулканічним попелом долину.

"Дуже цікаво, виявляється, що назва перекладається з майянського як" місце, де веселка знаходить кольори ", - підписав знімок космонавт.

Площа озера становить 130,1 кв. км. Воно вважається одним з найбільших в Центральній Америці. На його берегах розташовані поселення індіанців.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала волосся на інтимному місці та зізналася в найсміливіших бажаннях

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Чек з Буковелю позбавив українців дару мови: "Буде ще в лютому локдаун"

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

Воно утворилося, імовірно, близько 85 тисяч років тому після грандіозного виверження вулкана Лос-Чокойос, попіл від якого розлетівся на тисячі кілометрів від Панами до Флориди. Кількість магми, що вирвалась назовні з під земної кори, утворила величезне заглиблення. Згодом його заповнила вода - так і з'явилося озеро Атітлан.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, пивовари з компанії Anheuser-Busch відправлять свій ячмінь на борт МКС для подальшого проведення експериментів. В майбутньому, ця фірма планує вирощувати ячмінь на Марсі. Далі з цього зерна буде виготовлятися марочне пиво.