Вчені провели унікальний аналіз ДНК, щоб визначити, кому міг належати дивний витягнутий череп, знайдений в Перу.

Результати дослідження можуть розкрити таємницю, чи належить череп інопланетному створінню.

Дослідник Брайан Ферстер, який є директором Музею історії Паракаса, опублікував деталі випробувань ДНК над унікальним витягнутим черепом, які, за його словами, були проведені спільно з урядом Перу. Дослідники підтвердили, що череп все-таки не має інопланетного походження і належав древнім людям.Раніше вчені припускали, що подовжена форма черепа могла належати неандертальцям і навіть інопланетним гібридам, які утворилися в результаті статевого контакту між людьми і прибульцями.

Нагадаємо, що знайдений в Перу череп на 25 відсотків більший і на 60 відсотків важчий за звичайні людські черепи.

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня путін придумав "геніальний" план із захоплення України: захоплення не тільки влади, а й "чистка" українського народу Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", група вчених виявила кілька дивних тіл в печері Наска в Перу. Знахідка спантеличила археологів, оскільки муміфіковані останки мають витягнуту форму черепа, трипалі руки і ноги.