Вчені провели унікальний аналіз ДНК, щоб визначити, кому міг належати дивний витягнутий череп, знайдений в Перу.

Результати дослідження можуть розкрити таємницю, чи належить череп інопланетному створінню.

Дослідник Брайан Ферстер, який є директором Музею історії Паракаса, опублікував деталі випробувань ДНК над унікальним витягнутим черепом, які, за його словами, були проведені спільно з урядом Перу. Дослідники підтвердили, що череп все-таки не має інопланетного походження і належав древнім людям.Раніше вчені припускали, що подовжена форма черепа могла належати неандертальцям і навіть інопланетним гібридам, які утворилися в результаті статевого контакту між людьми і прибульцями.

Нагадаємо, що знайдений в Перу череп на 25 відсотків більший і на 60 відсотків важчий за звичайні людські черепи.

Популярні новини зараз
"Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", група вчених виявила кілька дивних тіл в печері Наска в Перу. Знахідка спантеличила археологів, оскільки муміфіковані останки мають витягнуту форму черепа, трипалі руки і ноги.