Сьогоднішню людину можна здивувати видом хмар на поверхні Юпітера. Атмосферні ж явища Землі здаються нам досконало вивченими. Однак, не все так однозначно. З деякими явищами людство стикається чи не вперше. Як повідомляє портал "Главное",в полярних широтах зареєстровано дивне природне явище, що отримало ім'я "Стів". Аномалія являє собою довгу зелену стрічку, яка пливе небом серед вогнищ полярного сяйва.

Невідоме атмосферне явище описали вчені, назвавши феномен короткою назвою «Стів». За словами фахівців, підглянути за "Стівом" можна тільки при полярному сяйві. Суть невідомого атмосферного явища до кінця розгадати поки не вдалося. "Стів" — це аномальна зелена стрічка, яка пливе по небу в полярних широтах. Вчені-ентузіасти розмістили фото явища в соціальних мережах і намагалися з допомогою "всесвітнього розуму" розгадати загадку "Стіва". Фотографії розійшлися по всьому світу. І ніхто з глядачів не зміг зрозуміти, що є джерелом появи "Стіва".

В кінці кінців зрозуміти природу "Стіва" спробували фахівці NASA. Задокументовано, що зелена стрічка атмосферного явища здатна розтягуватись до кількох сотень кілометрів. З'являється "Стів" в певні сезони, триває явище не більше однієї години. Поки вчені вважають, що "Стів" може застигати на небосхилі при зіткненні високозаряджених частинок сонячного вітру з частинками газу, що складають атмосферу Землі.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч попід ручку з Григорієм Решетником втекла від фіналістів "Холостячки": "Найжаданіша мить"

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про кубічну Землю