Британські уфологи заявили, що 9-10 листопада на Землю приземлиться НЛО. А на його борту буде знаходиться велика група прибульців. Їх активність була помічена 5 листопада.

Про це повідомляють ЗМІ.

Уфологи акцентували увагу на тому, що через кілька днів на Землю приземляться інопланетяни. До таких висновків вони прийшли після низки досліджень космічного простору вздовж орбіти Землі. Приблизна швидкість пересування НЛО становить близько 700 км/ч.

Уфологи звернулися за допомогою до астрономів у Лондоні, які підтвердили припущення мисливців за НЛО.

Попередньо, космічний об'єкт невідомого походження приземлиться на Землю 9-10 листопада. За даними британських уфологів, на його борту знаходиться понад десятка інопланетян.

Популярні новини зараз

Лазарєв вперше заговорив про весілля з Лорак, фанати приголомшені: "Абсолютно щасливий!"

Степаненко голосно висловилася про весілля Петросяна з молодою коханкою: "Якщо це правда..."

У Чехії обстріляли університетську лікарню: є жертви

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Фахівці уточнили, що корабель прибульців орієнтовно впаде в акваторії Америки. Однак, на даний момент невідома причина надмірної активності.

Нагадаємо, координаційне бюро планетарного захисту NASA анонсувало відразу 4 шляхи порятунку людства від долі динозаврів. Ці варіанти здаються футуристичними, і навіть цікавими, проте всі вони науково підтверджені.

Самим безпечним, на їх думку, є так званий гравітаційний тягач, завдання якого полягатиме в буксируванні великих астероїдів задовго до наближення до Землі.

Дивіться сюжет про НЛО

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", перевал Дятлова приховував гігантський НЛО.