Біологи відкрили новий унікальний вид морських мешканців. У водах Нової Зеландії знайшли цікаву рибу, яка отримала назву Mola tecta (риба-місяць).

Про це пише Science Alert.

Це вперше за 130 років, коли вчені змогли детально дослідити цю рибу та описати її. Те, що вона належить саме виду Mola tecta довела експертиза ДНК.



На вигляд риба схожа на гігантську валізу з плавниками. Риба-місяць вважається найбільшою серед кісткових риб та може досягати у довжину трьох метрів, а вага – до двох тонн.

Популярні новини зараз
Не буде 10-12 років: тарологиня спрогнозувала, коли закінчиться війна "Зимова тисяча" через Приватбанк: як оформити з кнопочним телефоном "Ощадбанк" блокуватиме картки з 1 січня: хто може втратити доступ до коштів Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати
Показати ще

Серед відмінностей цієї риби – відсутність горбків на тілі та невеликий наріст на вертикальному плавнику.

Зустріти Mola tecta можна у холодних водах поблизу Чилі, Австралії, Південної Африки та Нової Зеландії.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", рибалки виловили надзвичайно рідкісного омара, який має яскраво синій колір. Натрапити на такого ракоподібного випадає шанс приблизно 1 з 2 мільйонів.