Кілька років тому світова громадськість була повергнута в шок і здивування, коли бойовики терористичної організації "Ісламська Держава" зруйнували бульдозерами античні пам'ятники Пальміри. Свій вчинок вони пояснили тим, що заперечують доісламської історію регіону. Проте недавній акт вандалізму, вчинений в одному з парків Австралії взагалі не піддається жодному поясненню. За інформацією агентства ABC, невідомі вандали зруйнували кувалдами слід ноги динозавра.

В одному з австралійських національних парків невідомими був розбитий за допомогою кувалди скам'янілий слід ноги динозавра, вік якого оцінювався приблизно в 115 мільйонів років. Слід двоногого хижого динозавра теропода був виявлений у 2006 році на території природного парку Бунуронг в штаті Вікторія. Про його пошкодження стало відомо кілька днів тому, коли на це місце привели шкільну екскурсію.

У цьому районі з 1991 року знаходять велику кількість скам'янілих кісток і зубів динозаврів. Знайдений слід вчені вирішили залишити на місці, щоб відвідувачі парку могли побачити його в натуральному вигляді, а не в музеї. Фахівці сподіваються, що відбиток вдасться відновити хоча б частково. У цьому має допомогти зліпок сліду, який був зроблений одразу після його виявлення і який тепер зберігається в музеї штату Вікторія.

Популярні новини зараз

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про виявлення ембрионів динозаврів