Інженери з університету Торонто відстежили руху очей водіїв при повороті праворуч на жвавих перехрестях і з'ясували, що ті не встигають відслідковувати руху велосипедистів і пішоходів.

У Канаді діє правосторонній рух — крісло водія розташовується зліва, тобто з боку зустрічного потоку, а автомобілі повинні роз'їжджатися лівими боками — по ліву сторону відносно один одного.

У зв'язку з цим дослідження проходило на трьох регульованих і нерегульованих перехрестях у центрі Торонто. Щоб перетнути їх при повороті направо, водіям потрібно було проїхати по пішохідному переходу і велодоріжці. Перед початком експерименту всім його учасникам видали спеціальні окуляри, які відстежують рух очей і робили спеціальні висновки, грунтуючись на отриманих даних.

У результаті вчені з'ясували, що 11 з 19 водіїв не встигали оцінити ситуацію в зоні можливого появи пішоходів і велосипедистів. У зв'язку з цим можна з упевненістю сказати, що на дорозі максимально небезпечно, оскільки далеко не кожен водій зможе об'єктивно оцінювати і контролювати ситуацію на дорозі.

Нагадаємо, що в четвер, 9 серпня, компанія Samsung провела презентацію, на якій представила свій новий флагманський смартфон Galaxy Note 9. За словами представників компанії, це "самий потужний смартфон з усіх, які вона коли-небудь випускала".

Як повідомляв портал Знай.uа, нова God of War (2018) вийшла 20 квітня, і деякі гравці вже встигли скучити за застарілим Кратосу. І хоча гра користується шаленою популярністю, більшість завзятих геймерів пройшли гру по кілька разів навіть на самій високій складності.

Також портал Знай.uа писав, що в мережі протягом тижня бурхливо обговорюють оновлення операційної системи до Android 9.0 Pie. За традицією, Google дасть випробувати новинку тільки власникам смартфонів Google Pixel, Pixel 2 і Essential Phone.