Міжнародна група астронавтів після довгих досліджень виявила зірку TRAPPIST-1, навколо якої обертається цілих сім планет. Якщо прогнози вчених вірні, то ця зірка як мінімум удвічі старша від нашої Сонячної системи.

Як повідомляється на офіційному сайті NASA, вік TRAPPIST-1 може скласти від 5,4 мільярда років до 9,5 мільярда. В цей же час нашій Системі ледь виповнилося 4,5 мільярда.

Також астронавти відзначають, що кожна з семи планет прив'язана до зірки, на кожній з них, ймовірно, нескінченні дні і ночі.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як астрофізик з Нью-Йорка шокував колег своєю теорією про Бога і Всесвіт: на його думку, у всі живого є розум.

Популярні новини зараз
Росіяни побоюються через майбутній День Незалежності, адже можуть не вижити: "Показову кару хочуть" Українські сім'ї можуть отримати ще один вид допомоги: необхідні документи та подача заявки Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще