Міжнародна група вчених із Британського університету провела серію досліджень і порівняльних аналізів, у результаті чого змогла припустити, як виглядатиме людина в 23 столітті.

Фахівці відзначили, що вигляд землянина з майбутнього буде зовсім не схожий на сучасну зовнішність, до якої ми звикли. Детальніше про результати дослідження вчені написали у виданні Іnvaders.

Дослідники практично впевнені, що змінам у першу чергу піддадуться очі: у них з'явиться ще одна повіка. Еволюція прийме таке рішення, аби надійніше захистити зоровий орган від потрапляння частинок пилу й піску: вчені давно говорять про те, що змінений клімат спровокує сильні вітри, а в деяких регіонах навіть піщані бурі.

У людини майбутнього ніс стане набагато більшим, рівно як і грудна клітка. Остання збільшиться через те, що легені і печінка стануть більшими. Дослідники стверджують, що через 200 років шкіра земного мешканця буде покрита рогівкою, щоб захищатися від додаткового забруднення. Вчені впевнені: у 23 столітті всі жителі планети стануть вегетаріанцями, оскільки м'ясо буде абсолютно непридатним для вживання.

Популярні новини зараз

У Харкові на "Барабашово" пекельне полум'я знищило пуховиків і джинсів на мільйони: "Шкода..."

Лідія Таран у спальні показала свого "Толика": "Мій новий..."

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені планують створити людську ДНК вже до 2023 року.