Міжнародна група вчених з Норвезького університету провела серію лабораторних досліджень, в результаті чого сміливо заявила, що зможе синтезувати людську ДНК в найближчі п'ять років.

В рамках експериментів дослідники планують навчитися виробляти людські геноми. Проект отримав назву HGP-write, головна мета якого - зростання кількості методів, які використовують при синтезі дріжджів: ці способи допоможуть в майбутньому відтворити ДНК.

Вчені розповіли, що створення цілої хромосоми, на зразок 21, стане повторенням хромосоми, яка відповідає за формування синдрому Дауна. Для початку дослідники відтворять ДНК мікробів, потім рослини, а після перейдуть на рівень людських генів.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що вчені озвучили нову причину вимирання мамонтів.

Популярні новини зараз
ТЦК отримають повне досьє на українців: запрацювала нова система військового обліку Оновлена система мобілізації: які правила діятимуть з 1 квітня Тримайте генератори напоготові: блекаути повернуться - названо найважчі місяці Валюта стане дефіцитною? До яких змін готуватись
Показати ще