Заступник професора машинобудування Зак Лернер, в 2017 році приєднався до Центру біоінженерних інновацій Університету Північної Арізони. Він нещодавно опублікував дослідження, в якому відповів на питання, чи слід носити роботизований екзоскелет - опору для ніг з малими двигунами, який може полегшити ходьбу для людей з дцп.

"У нашому дослідницькому багатонедільному випробуванні взяли участь сім учасників віком від п'яти до 19 років, які ходили з допомогою роботизованих екзоскелетів, призначених для збільшення їх здатності ходьби".

Після установки допоміжних пристроїв діти брали участь у кількох практичних заняттях. У кінці випробування шість з семи учасників продемонстрували поліпшення в ходьбі, еквівалентні результатам, отриманим від інвазивної ортопедичної хірургії.

"Разом ці результати свідчать про підтримку використання переносних екзоскелетів в якості стратегії лікування для поліпшення ходьби у дітей з паралічем", - сказав Лернер.

Популярні новини зараз
З 1 травня на заправках буде нове паливо: у баки заливатимуть дивну "бовтанку" Картки перестануть працювати: "Ощадбанк" терміново попередив клієнтів Більше жодної готівки: українців чекають важливі зміни Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Маск похвалився першим космічним скафандром.