"Дослідження показують, що користувачі YouTube відмовляються від переглядів відео, у яких занадто низька якість, що призводить до значних втрат доходів від реклами для контент-провайдерів", - говорить професор Массачусетського технологічного інституту Мохаммад Алізаде. "Сайти повинні постійно шукати нові способи інновацій".

Алізаде і його команда в Лабораторії комп'ютерної науки і штучного інтелекту Массачусетського технологічного інституту розробили систему штучного інтелекту "Pensieve", що використовує машинне навчання для вибору різних алгоритмів в залежності від умов мережі. При цьому було показано, що система забезпечує більш якісний потоковий стрімінг, знижуючи кількість відмов користувачів від перегляду відео.

"Наша система є гнучкою по відношенню до оптимізації відео", - каже студент PhD Хунцзи Мао, провідний автор розробки проекту.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені запустили "копійчаний" супутник.

Популярні новини зараз
Добре, що зима закінчується: багато українців відчують подорожчання газу Київ не витримає потужного землетрусу: новобудови до 7 балів, у старих немає шансів Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою Жінка побачила Ісуса на кілька хвилин після зупинки серця і тепер живе щасливо: "Він реальний. Небеса реальні"
Показати ще