Група американських вчених провела серію досліджень, щоб спростувати більш ранню заяву про користь шлюбу для здоров'я. Автори проекту, навпаки, переконані, що сімейні узи не зміцнюють, а лише знищують здоров'я, але все це працює з невеликою поправкою.

Вчені проаналізували зміни стану здоров'я 50-ти сімейних пар, які одружилися більше 30 років тому, і зрозуміли, що їхнє самопочуття набагато краще, ніж у самотніх ровесників. А ось молоді пари показали абсолютно протилежне: їх стан різко почав погіршуватися, причому з кожним роком все більше. Знову ж таки, все пізнавалося в порівнянні з самотніми ровесниками.

Вчені відзначають, що такі явища до кінця ще не вивчені, але опитування серед респондентів підтвердило, що сучасне сімейне життя кардинально відрізняється від того, що було півстоліття тому. Тепер молоді люди на рівних влаштовують кар'єру, одночасно з цим заводячи дітей, набираючи кредити і роблячи ремонт. Все це - важкий стрес для організму, проте сучасне життя вимагає саме таких темпів, через що молоді пари підривають своє здоров'я на самому початку сімейного шляху.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені змогли відкрити секрет щастя.

Популярні новини зараз

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Тернопільський парк заполонили чорні змії - люди не перешкода

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще