Вчені розкрили нову таємницю предків людини

поділитись
Відсутність ахілесового сухожилля не давало стародавнім людям нормально бігати, вважають американські вчені.

Дослідження американських вчених показали, що перші представники роду людського пересувалися на задніх кінцівках. Проте з бігом справи у них йшли гірше. Первісні люди навряд чи могли розвинути швидкість яка сьогодні нам здається нормальною. У середньому бігати вони могли в два рази повільніше, ніж сучасна людина. Група дослідників з Манчетеркого Університету презентували результати своєї роботи на фестивалі науки в Йорку. На їхню думку у первісних людей не було ахілесового сухожилля.

 

Цей анатомічний нюанс, на думку вчених, робить здатність первісних людей до бігу малоймовірною. Якщо наші предки і вміли бігати, то виходило це у них вкрай повільно і куди більш енергозатратно.

 

 

У той же час нещодавно побачило світ інше дослідження пов'язане з цією темою. Доктор Селлерс, що вивчає швидкість пересування п'яти видів хижих динозаврів, зміг створити комп'ютерну модель пересування древнього людини. Згідно з цим дослідженням первісна людина, що жив 3,5 млн років тому переміщався в середньому з тією ж швидкістю, що і наші сучасники.

 

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про найдавнішу істоту на світі

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
пращури, біг, анатомія
Вчені дізналися, коли Землю чекає глобальна катастрофа через активність Сонця
0
0
12:03 22.04.2018
Опубліковані нові дослідження канадських учених на тему інтимної гігієни
0
0
11:21 22.04.2018
Дізнайтеся, що приховують печери в надрах льодовиків
0
0
10:58 22.04.2018
Вчені пояснили, що стимулює дивитися «фільми для дорослих»
0
0
09:16 22.04.2018