Дослідження американських вчених показали, що перші представники роду людського пересувалися на задніх кінцівках. Проте з бігом справи у них йшли гірше. Первісні люди навряд чи могли розвинути швидкість яка сьогодні нам здається нормальною. У середньому бігати вони могли в два рази повільніше, ніж сучасна людина. Група дослідників з Манчетеркого Університету презентували результати своєї роботи на фестивалі науки в Йорку. На їхню думку у первісних людей не було ахілесового сухожилля.

Цей анатомічний нюанс, на думку вчених, робить здатність первісних людей до бігу малоймовірною. Якщо наші предки і вміли бігати, то виходило це у них вкрай повільно і куди більш енергозатратно.

У той же час нещодавно побачило світ інше дослідження пов'язане з цією темою. Доктор Селлерс, що вивчає швидкість пересування п'яти видів хижих динозаврів, зміг створити комп'ютерну модель пересування древнього людини. Згідно з цим дослідженням первісна людина, що жив 3,5 млн років тому переміщався в середньому з тією ж швидкістю, що і наші сучасники.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про найдавнішу істоту на світі

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Відключення світла обіцяють припинити: але радіти будемо недовго Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще