З усіх одомашнених тварин, кішки залишаються найбільш загадковими і примхливими істотами. Це особливість робила їх, як і об'єктами містичного поклоніння, так і жертвами переслідувань у різні культурні епохи. Часто логіка їх дій залишається незбагненною для господарів. Вчені теж поки знайшли відповіді не на всі загадки цих тварин. Наприклад, до недавнього часу людина не могла пояснити, навіщо кішка топчеться по своїм господарям, м'яко перебираючи лапками. Як повідомляє портал From.Ua, ця дія кішки здійснюють інстинктивно.

Ми вирішили з'ясувати, що ж змушує їх робити такі рухи, і знайшли цікаву інформацію, якою поспішаємо поділитися з вами. Як виявилося, існує кілька різних версій, що пояснюють це явище. Але, якою б з них не схилялися фахівці, в головному вони абсолютно згодні. Якщо кішка топче вас передніми лапками, значить вона вас любить!

Перша версія свідчить, що це вроджений інстинкт. Коли кішка годує кошенят молоком, дитинчата масажують передніми лапками груди мами, стимулюючи таким чином кращий приплив молока. І навіть коли вони виростають, то підсвідомо перебирають лапами, ніби занурюючись у щасливе безтурботне дитинство.

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар показала, хто зможе замінити її на паркеті: "Найкращі майстри"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Згідно з другою версією, у котів і кішок під кігтями знаходяться залози, які виробляють особливий вид феромонів. Таким чином, кішки показують свою любов і прихильність до того, кого вони топчуть лапами. Так що, якщо ваш улюбленець і заподіює вам невелику біль своїми кігтиками, коли робить цей своєрідний масаж, знайте — він так чинить не зі зла. Навпаки, таким чином, він висловлює свої ніжні почуття до вас!

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про наявність совісті в котів