Вчені з Аризонського університету припускають, що у Сонячній системі може бути ще одна планета, яка за масою та розмірами аналогічна Марсу.

Про це розповіли у доповіді, яку опублікували у The Astronomical Journal. Клон Марса, скоріше за все, знаходиться у поясі Койпера, за орбітою Нептуна. Там перебувають також безліч інших крижаних об'єктів.

За інформацією американських вчених, орбіта потенційної планети нахилена до площини екліптики на 8 градусів. Спеціалісти вважають, що в минулому вона знаходилась ближче до Сонця.

На сьогодні Сонячна система складається з восьми планет: Земля, Марс, Венера, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Меркурій. Минулого року астрономи знайшли свідчення існування дев'ятої планети, яка схожа на Нептун.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 24 червня до Землі на смертельно небезпечну відстань наблизиться гігантський астероїд.

Популярні новини зараз
Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій
Показати ще