Спеціалісти NASA виявили на Марсі геотермальні джерела. Нова знахідка на Червоній планеті дала вченим "ключ" до розгадки зародження життя на Землі.

За допомогою зонду Mars Reconnaissance Orbiter дослідники американського космічного агентства з'ясували, що зародженню геотермальних джерел сприяли потужні потоки води з вулканічних об’єктів, які колись існували на четвертій планеті Сонячної системи. А ці вулкани у свою чергу знаходились на дні марсіанського моря.

"Навіть якщо ми ніколи не знайдемо на Марсі свідоцтв існування життя, цей регіон може нам розповісти про умови, в яких воно зародилося на Землі", - зазначив вчений Пол Найлз.

За підрахунками фахівців, ці процеси на Марсі могли відбуватися приблизно 3,7 мільярдів років тому, саме у той період, коли на блакитній планеті зароджувалося життя.

Популярні новини зараз

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Головне за ніч: прощання із зіркою "МайстерШеф", злитий фінал "Холостячки", нова хвиля китайського вірусу та вигнання студентів без щеплення

Українці вшановують пам'ять Андрія Гусіна з "Динамо", який трагічно загинув 7 років тому: "Був справжнім лідером"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

Цікаві теорії, повязані з нашим космічним сусідом

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", NASA навчить космонавтів вирощувати собі їжу прямо на космічному кораблі під час експедиції на Марс.