Групі дослідників з Нової Зеландії вдалося виявити останки гігантських кажанів. Примірники, що потрапили в розпорядження палеонтологів рукокрилих майже вдвічі перевершують за розмірами своїх сьогоднішніх побратимів. Як повідомляють російські ЗМІ, давню тварину назвали на честь римського бога Вулкана. Передбачається, що через значні розміри кажан більшу частину неспання проводив на землі.

Палеонтологи в Новій Зеландії виявили останки кажана, який мав справді гігантські розміри. Згідно з повідомленням дослідників, знайдений вид не відомий науці і жодного разу не зустрічався вченим. Дженніфер Уорсі оголосила про свої права на виявлену знахідку, назвавши знайдений вид кажана на честь бога вогню Вулкана, шанованого в стародавньому Римі, Vulcanops jennyworthyae.

Після детального аналізу кісткових останків тваринного фахівці прийшли до висновку, що маса тіла знайденої кажана становила приблизно 40 грамів, у той час як її сучасні родичі мають середню вагу приблизно в 13 грамів. За повідомленням вчених, знайдений вид кажанів мешкав на території Нової Зеландії ще близько 16 мільйонів років тому. Фахівці стверджують, що особливості будови скелета даного кажана говорять про те, що крім польоту кажан також міг повзати по землі в пошуках прожитку, чому сприяли гострі кігті на його лапах. Завдяки своїм великим розмірам дані рукокрилі проводили більшу частину часу на землі, харчуючись рослинною їжею.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про двоголового кажана

Популярні новини зараз
ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Дощі заллють Україну, врятувавши від спеки: синоптик Наталка Діденко розповіла, чим потішить погода 27 травня Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..."
Показати ще