Розмови про те, що наша цивілізація далеко не перша, в наукових колах ведуться давно. Пошуки слідів цих древніх цивілізацій ведуться як на суші так і під водою.

Але тепер вчені всерйоз підозрюють, що на дні океану існує підводна цивілізація.

Висхідний сигнал

У березні 1966 року ВМС США проводив випробування далекого підводного зв'язку. Раптово судно, що приймає вихідний сигнал, зафіксувало сторонній сигнал, схожий на закодоване повідомлення. Експеримент повторили, і знову отримали підтвердження. Виявилося, що виходить він з найбільш глибоководних місць Атлантичного океану, на глибині 8 тисяч метрів. Такий сигнал з океанських глибин називають висхідним, і починаючи з 2003 року його активність різко збільшилася. При цьому непізнані джерела сигналу, як правило пеленгують в дуже глибоких місцях океану, і маневрують.

Колеса Будди

Ще одне явище, з яким вченій спільноті доводиться рахуватися – "Диявольська карусель" або "Колеса Будди". Феномен, про який згадував ще Аристотель і Пліній, наразі не знайшов пояснення, і проявляє себе у вигляді гігантських обертових коліс, які світяться і на поверхні води. Діаметр колеса досягає 2-х км, а швидкість обертання близько 10 оборотів в хвилину! При цьому кілька коліс можуть з'явитися одночасно, рухатися в різних напрямках, і миттєво змінювати положення! Світлові промені, що йдуть від каруселі, здатні безперешкодно проникати крізь корпус корабля. Одна з таких зустрічей відбулася в 1969 році в Бенгальській затоці, вона описана екіпажем науково-дослідного судна "Володимир Воробйов" - тоді ехолот встиг зафіксувати і джерело випромінювання - масивний об'єкт на глибині 20-ти метрів прямо під судном.

Котловина Беллінсгаузена

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще

У 1997 році в одному з німецьких журналів була опублікована замітка про незвичайну знахідку австралійських ВМФ, які досліджували улоговину Беллінсгаузена неподалік від вогняної землі. На глибині 6000 метрів камера дослідного батискафа "Кальмар" зафіксувала споруди, дуже схожі на футуристичне підводне місто. Причому будівлі овальної форми інтенсивно світилися. Оперативні дослідження отриманих матеріалів в Королівському інституті океанології підтвердили - підводні споруди мають штучне походження! На місце в екстреному порядку була споряджена повторна експедиція, але слідів сяючого міста виявлено не було!

Маріанська западина

У 1960 році швейцарський дослідник Жак Пекар вперше в історії опустився на дно "Безодні Челенджера" - рівнинну точку в Маріанській западині на глибині 10 тисяч метрів. Те, що він побачив через ілюмінатори глибоководного батискафа вразило уяву. Незважаючи на тиск в 3 тонни на квадратний см, безхребетні, молюски та найпростіші бактерії в цій чорній безодні відчували себе чудово! І не тільки вони! Згідно із записами бортового журналу, Пекар виявив кулю, яка світилась і супроводжувала батискаф при зануренні.

Балтійський феномен

Команда професійних шведських нирців, що займаються розшуком зниклих кораблів, поверталася до берега після чергового рейсу по Ботнічній затоці. Раптово на глибині 84-х метрів сонар зафіксував підводний об'єкт округлої форми, діаметром близько 60-ти метрів, і примикаючими сходами, що спускаються вниз на 91 метр. Як вдалося з'ясувати при зануренні, дно невідомого об'єкта явно зазнало впливу високих температур, а сам диск має штучне походження. У цьому переконалися навіть завзяті скептики, після того, як вся електронна апаратура в безпосередній близькості від нього відключилася!

З кожним десятиліттям людство все більше намагається пізнати таємниці Землі, і кожен раз переконується в тому, що пізнало лише одну соту частину з усього що існує!