Вчені Кільського університету в Німеччині вивчили статевий орган самців жука щитоноска, який є дуже довгим і тонким, але міцним. Дослідники провели випробування на трьохточковий згин пеніса, взаємодіючого з статевими шляхами самки.

Пеніс щитоноска є складним органом і складається з декількох структур. Первинний трубкоподібний орган впроваджується в тіло самки, через який м'язами виштовхується довгий джгутик (флагеллум), який може в кілька разів перевищувати довжину тіла самого жука.

Вчені виміряли жорсткість статевого органу жука в розгорнутому стані. Для цього вони помістили джгутик в краплю води, зафіксували його на предметному столику. З допомогою невеликих гачків флагеллум відтягувався вченими в сторони, а його центральну частину утримували за допомогою скляних капілярів. Це дозволило виміряти твердість різних ділянок джгутика.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Так, виявилося, що у підстави флагеллум жорсткий, а його кінчик гнучкий і еластичний. Крім того, вчені прийшли до висновку, що форма органу полегшує його легке проникнення в статеві шляхи самки.

Раніше в жовтні видання Motherboard повідомило, що вчені з Університету Далхаузі в Канаді розробили новий метод вивчення сексуальної активності дельфінів та інших китоподібних. Для цього вони надувають відрізані статеві органи мертвих тварин і імітують ними статевий акт.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи створили космічне яблуко.