Групи астрофізиків з Іспанії після багаторічних досліджень реліктових утворень нашої галактики вдалося виявити зірку, яка, на їх думку, є найдавнішою у Чумацькому Шляху. Про це повідомляють ЗМІ.

Доповідь іспанських учених викликав неоднозначну реакцію в науковому співтоваристві. Виходячи з прийнятої теорії Великого вибуху і подальшої еволюції Всесвіту, Чумацький Шлях є далеко не першою віхою становлення світобудови за тимчасовим критеріям.

Тим не менше, дослідники наполягають на тому, що виявлена ними зірка, сформувалася в нашій галактиці через 300 млн років після умовного "старту" Всесвіту, чий вік обчислюється в 13,5 млрд років.

На доказ своєї теорії астрофізики призвели морфологічні дані J0815 + 4729, які свідчать про глобальне дефіциті заліза і кальцію, властивим молодим зіркам галактики зразок Сонця.

У теж час, на старовину відкритого світила вказує величезний відсоток вуглеводнів, що властиво реліктовим космічних утворень. В даний час дослідження тривають.

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Показати ще

Нагадаємо, лише з початком російської збройної агресії Україна почала використовувати свій військовий потенціал на повну силу. Саме завдяки нашим розробкам з'явилися ракети нового типу.

Крім того, багато жителів Перу були розбурхані падінням дивних об'єктів з космосу, які з боку здавалися "вогняними кулями".

Дивіться сюжет про космос

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", бабак Тимко розповів дещо про погоду і Марсі.