Вчені Гонконгського Університету прийшли до висновку, що деякі люди дістають з кишені смартфон по 10 разів на годину не лише через те, що бояться пропустити важливий дзвінок або повідомлення.

За інформацією Phone Arena, залежні від смартфону люди сприймають свій гаджет, як своєрідний цифровий щоденник. Вони відчувають негайну потребу поділитися з друзями у Facebook та Instagram почуттями, думками та фотографіями.

"Іншими словами, не виклав фото з пляжу, значит і не був там", - зазначили спеціалісти.

Деякі люди, за словами вчених, ставляться до життя у соцмережах, як до частинки себе. Спеціалістів непокоїть такий стан речей, вони закликають змінити своє ставлення до гаджетів.

Популярні новини зараз
Зима без снігу? Синоптики попередили, що Україну чекає "м’який сюрприз" від погоди ПриватБанк обтяжить додатковою комісією: за що будуть списувати по 200 грн Пенсію можна законно збільшити: про який трюк не розповідають пенсіонерам Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Китаї підлітка відправили на лікування до табору інтернет-залежних, де його забили до смерті.