У Канаді вчені натрапили на залишки невідомої доісторичної істоти. Спеціалістам вдалося ідентифікувати новий вид динозаврів.

Про це повідомляє Independent.

Спеціалісти виявили кістки у долині річки Ред-Дір. Дослідження показали, що цей вид належав гігантським птахам , які населяли континент понад 70 мільйонів років тому.

Палеонтологи з'ясували, що цей вид ходив на коротких лапах, а тіло його було вкрите пір'ям. Він був схожий на сучасних птахів, проте був значно більшим, він важив близько 60 кілограмів. Така вага не дозволяла пернатим піднятися у повітря. Це підтверджують і короткі крила.

Ці істоти були всеїдні, могли харчуватися рослинною їжею та дрібними тваринами.

Популярні новини зараз

"Холостячку" Злату Огнєвіч роздягли і розглянули з усіх боків на першому груповому побаченні: мокра і в пелюстках троянд

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Показати ще

Доісторичну тварину назвали Albertavenator curriei."Тонкі кістки цих маленьких пернатих динозаврів дуже рідкісні. Нам пощастило мати частину його черепа, що дозволило виділити Albertaventaor у новий вид", - розповів дослідник Онтаріо Девід Еванс.

Такі ж кістки знайшли у 1980 році, проте лише зараз вченим розкрилась загадка, кому могли належати ці закам'янілі частини тіла.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай.ua, вчені з'ясували, кого найбільше боялися динозаври. Як виявилося, ці доісторичні тварини часто ставали жертвами гігантської рептилії під назвою Razanandrongobe sakalavae, яка жила на планеті 165 мільйонів років тому.