Міжнародна група вчених з Канадського університету винайшла новий спосіб вирощування людських органів, при цьому не порушуючи міжнародне законодавство.

Тепер створювати нові органи можна в лабораторних умовах за допомогою стовбурових клітин. Мета проекту - навчити людський організм в майбутньому самостійно регенерувати пошкоджені клітини.

Раніше ці проекти були під забороною, оскільки порушували моральне і міжнародне кримінальне законодавство. Згідно з ним, ембріон не може перебувати в стані живого довше 14 днів, а раніше цього терміну вченим було недостатньо, аби провести необхідні дослідження.

Нова високопродуктивна платформа дозволить фахівцям в найкоротші терміни вивчити, як в перші дні життя формуються печінка, серце і мозок. Коли перші результати будуть готові, вчені планують домогтися внесення правок в документацію, аби розширити можливості наукового світу вивчати стовбурові клітини і проводити повноцінні дослідження.

Наука про безсмертя. Вирощування органів

Популярні новини зараз

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в людському організмі знайдено ліки від онкології.