Вчені Університетського коледжу Лондона після проведених досліджень прийшли до висновку, що діти мам, які в період вагітності дозволяли собі трохи спиртного, часто бувають спокійнішими та здатнішими за малюків, народжених жінками, котрі не вживали алкоголю зовсім.

Як передає The Daily Mail, автори експерименту опитали 11 тисяч жінок, мам дев’ятимісячних дітей, на предмет того, чи вживали вони алкогольні напої під час вагітності. Вдруге дослідники відвідали ці ж родини, коли малюкам виповнилося по три роки, а потім – у п’ятирічному віці. Під час останнього візиту вчені перевірили здатність дітей до запам'ятовування слів і послідовності картинок.

Співробітники університету з’ясували, що діти матерів, які під час вагітності пили 175 мілілітрів вина або півлітри пива в тиждень, у деяких тестах показали кращі результати, ніж народжені від «тверезих» мам. Крім того, малюки першої категорії мали на третину менше проблем з поведінкою.

Такі результати наштовхнули вчених на думку, що ризик ускладнень у дітей, народжених жінками, які вживали небагато алкоголю, не збільшується. А от ті жінки, які всі дев’ять місяців виношування малюка зловживали спиртним, скаржилися на гіперактивність дітей та проблеми в сфері їх поведінки та емоцій.

Популярні новини зараз

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українкам пообіцяли платні пологи.