Відомий дослідник Скотт Уорінг представив докази наявності життя на Червоній планеті. Думка вченого підтвердилася після детального вивчення знімків марсохода Curiosity.

Уфолог заявив про це, після уважного вивчення кількох сотень зображень, зроблених радіокерованим марсоходом. На одній з цих фотографій Уорінг помітив щось схоже на біляву димку. Дослідник зізнався, що раніше ніколи не бачив нічого подібного. Він висловив припущення, що в зоні досяжності камери марсохода переміщалося якесь створіння, так як до цього ніяких слідів на піску не спостерігалося.

Уорінг вважає, що істотою міг бути аналог земної ящірки, що сховалася в марсіанському грунті. Дослідник також заявив, що NASA як і раніше наполегливо намагається приховати від людей факт існування позаземного життя на Марсі. Ймовірно, в організації вважають обізнаність людей проблемою для національної безпеки.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Львів'янка показала життя в Польщі у злотих: скільки витрачають на їжу та оренду житла

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Раніше американське геофізичне товариство опублікувало результати дослідження канадських і американських вчених, які також прийшли до висновку про населеність Марса. Вони вказали на наявність на планеті в минулому сприятливих погодних умов. Про це свідчить підвищений вміст цинку і германію (у 10-100 разів більше, ніж в основному по планеті) в районі кратера Гейла.

Завдяки даним, отриманим марсоходом Curiosity, вчені зробили висновки про період високої гідротермальної активності на Марсі. Порівнявши з відомими даними про ці елементи, дослідники з'ясували, що екстремальні гідротермальні джерела, багаті цинком і германієм, служать місцем існування примітивних організмів. А отже, цілком можливо, що на марсі дійсно були якісь форми життя.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", дослідник космосу під час вивчення знімків з Марса побачив на них тіло мертвого гуманоїда поряд з фрагментами космічного корабля. У NASA називають спостереження уфолога «бурхливою фантазією».

Російський уфолог, який для вивчення космосу використовує дані з супутників і марсоходів, поділився своїми спостереженнями – на поверхні Марса біля уламків космічного корабля лежить муміфіковане тіло воїна-гуманоїда. Судячи за станом тіла, вона перебуває на поверхні Червоної планети тривалий час.