Дослідник космосу під час вивчення знімків з Марса побачив на них тіло мертвого гуманоїда поряд з фрагментами космічного корабля. У NASA називають спостереження уфолога «бурхливою фантазією».

Російський уфолог, який для вивчення космосу використовує дані з супутників і марсоходів, поділився своїми спостереженнями – на поверхні Марса біля уламків космічного корабля лежить муміфіковане тіло воїна-гуманоїда. Судячи за станом тіла, вона перебуває на поверхні Червоної планети тривалий час.

Після вивчення отриманих даних учені-уфологи з інших країн допустили можливість того, що тіло прибульця або одного з корінних жителів Марса могло пролежати на поверхні планети багато років і зберегти впізнавані обриси. Однак фахівці з NASA категорично спростували запропоновану інформацію про померлого воїна, назвавши її плодом бурхливої уяви уфологів. На їхню думку, мумія прибульця – це не більш ніж камені-астероїди химерної форми.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що дивні зірки допомогли вченим розібратися з інопланетянами. Китайські вчені змогли пояснити сигнали, які приходять на нашу планету з далекого космосу. Відомо, що одна з існуючих гіпотез припускає, що це явище пов'язане з діяльністю інопланетних цивілізацій. На думку китайських астрофізиків, спалахи пов'язані з утворенням кори на "дивних" зірках. Про це пишуть китайські галузеві видання.

Дослідники вважають, що джерелом загадкових сигналів стає особливий тип нейтронних зірок — дивні зірки. У надрах цих об'єктів утворюється кварковий "суп", що складається з трьох різновидів кварків, включаючи дивні кварки. Ця матерія знаходиться в найнижчому енергетичному стані, що робить її стабільною.

Відповідно до теоретичної моделі, в ній іноді утворюється звичайна адронна матерія (складається з нейтронів), яка витісняється з зірки і утворює кору на її поверхні. Кора з часом стає все важче, і в якийсь момент часу руйнується.