Космічний ровер "Кьюріосіті" знайшов на поверхні Марса загадковий блискучий предмет.

Так, він зловив в об'єктив загадкову блискучу півсферу серед каменів. Відповідне відео показав Джордж Грехем, який вивчає Марс по знімках.

Ентузіаст зазначає, що навіть неозброєним оком видно, що виявлена загадкова півсфера відображає світло і припускає, що зроблена вона з металу.

Раніше, відомий уфолог розмістив на відеохостингу Youtube "неспростовні" докази існувала цивілізації на Марсі.

В якості доказу уфолог спирався на знімок, зроблений марсоходом Curiosity. На землі лежить об'єкт, що нагадує розкладний телефон. У самому "екрані" експерт зумів розгледіти обличчя інопланетної істоти.

Об'єкт знаходиться на поверхні кратера Гейл. Його розмір становить 12 сантиметрів в довжину. Уфологи критикують офіційну науку, яка вважає, що об'єкт стався під впливом природи. Вони вважають, що на пристрої видно як кнопки, так і сам екран.

Дослідники впевнені, батьківщина прибульців знаходиться в надрах Марса. Вони відвідують нашу планету практично постійно. Вони приводять в приклад спогади людей, які пам'ятають свій життєвий шлях на цій планеті.

Нагадаємо, вивчаючи марсіанські умови на Землі, вчені прийшли до дивовижного висновку. В Дорсеті (Південно-Західна Англія) знайшли сліди ліпідів, які є слідами мікроскопічних форм життя.

Відомо, що життя виявили в кислотних сірковмісних струмках в Англії. Це відкриття може лягти в основу шаблону пошуку скам'янілих мікробів на Марсі. Через незвичайний відтінок оксиду заліза планету Марс ще називають "червоною".

На думку експертів, у минулому частина території Марса була вкрита водою, яка пізніше випарувалася, залишивши велику частину планети сухий і курній. Однак, до цього на Марсі могли відбуватися процеси, як в цьому регіоні Англії, який зараз досліджують.

Вчені, які займаються дослідженням планети, припускають, що на Марсі могли зберегтися тисячі метричних тонн ліпідів, яких вистачить, щоб заповнити 12 тисяч олімпійських басейнів. Тому вивчаючи Марс на предмет слідів життя дослідники зможуть використовувати ті ж методи, що і на Землі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", фізик Мітіо Каку висунув припущення, що якщо інопланетні жителі існують, то вони схожі на восьминогів. На думку вченого, це найвірогідніша форма життя на інших планетах.