Один з дослідників позаземних артефактів блогер Mars Alive виявив на знімках NASA щось жахливе. Він запевняє, що на одному фото з Марса насправді зображений прибулець, принесений у жертву. Про це він повідомив у власному мікроблозі.

Уфолог впевнений, що в NASA воліють засекречувати таку інформацію. В реальності побаченого і те, що це не поодинокий випадок, чоловік не сумнівається. Блогер певен у тому, що у вихідних знімках RAW деколи вдається розглянути аномальні речі, які служба намагається не допустити до огляду широкою аудиторією.

Користувач зазначає, що знімок з Curiosity Rover дозволяє побачити невеликого гуманоїда-марсіанина. Він же припустив за положенням тіла інопланетянина, він міг бути убитий або ж принесений в жертву.

Коментатори звернули увагу на те, що гуманоїд витягнувся на весь зріст і його можна чітко роздивитися. На їхню думку, він лежить на скелі і дуже нагадує жертву.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Українці поскаржилися Григорію Решетнику на вибір "Холостячки" Злати Огнєвіч: "Більше дивитися не буду"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" уфологи проводячи детальне вивчення недавно отриманих знімків з Марса, виявили щось схоже на летить у повітрі птицю.

Природно, зациклені на теоріях про населеності Марса живими і розумними формами життя фахівці тут же почали говорити про те, що це фото є чи не самим головним підтвердженням життя на планеті.

На даний момент марсохід Curiosity продовжує свою місію з дослідження Марса, а також займається активним фотографуванням всього, що відбувається на землі і в небі над планетою.

Деякі знімки вчені дійсно не можуть пояснити, але не поспішають робити якихось поспішних висновків з цього приводу, чого, звичайно ж, не скажеш про прихильників теорії про позаземних формах життя.

На одному із зображень є якийсь загадковий об'єкт. Зовні він сильно нагадує птаха, як у космічного апарату. Уфологи тут же почали міркувати на тему того, як NASA все від них (і від усього людства) приховує. Поки не було коментарів від наукових співробітників, в яких було б спростування або підтвердження даної теорії.