Уфологи проводячи детальне вивчення недавно отриманих знімків з Марса, виявили щось схоже на летить в повітрі птицю.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Природно, зациклені на теоріях про населеності Марса живими і розумними формами життя фахівці тут же почали говорити про те, що дане фото є чи не найголовнішим підтвердженням життя на планеті.

На даний момент марсохід Curiosity продовжує свою місію з дослідження Марса, а також займається активним фотографуванням усього, що на відбувається на землі і в небі над планетою.

Деякі знімки вчені дійсно не можуть пояснити, але не поспішають робити будь-яких поспішних висновків з цього приводу, чого, звичайно ж, не скажеш про прихильників теорії про позаземних формах життя.

На одному з найновіших зображень є якийсь загадковий об'єкт. Зовні він сильно нагадує птицю, що пролітає біля космічного апарату. Уфологи тут же взялися міркувати на тему того, як NASA все від них (і від усього людства) приховує. Поки що не було коментарів від наукових співробітників, в яких би було спростування або ж підтвердження даної теорії.

Популярні новини зараз
Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка" Перемогу Україні забезпечать жінки: екстрасенс Макс Гордєєв розповів про контрнаступ ЗСУ на росію і смерть путіна Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Раніше, знову-таки уфологами на Марсі був знайдений слід від черевика, який імовірно залишили під час свого візиту інопланетяни. При цьому, дослідники не можуть відповісти, наскільки взуттєвої слід був схожий на людський.

Варто відзначити, що раніше екс-керівник секретної служби Пентагону розповів про те, що за свою кар'єру бачив чимало загадкових об'єктів інопланетного походження.

Тепер експерт не став приховувати і назвав 5 ознак, які допоможуть відрізнити справжніх НЛО від інших об'єктів.

Колишній глава таємного відділу Пентагону з пошуку НЛО Луїс Елізондо стверджує: "НЛО демонструють характеристики, які в даний час не існує у військовій техніці США або будь-якої іншої країни. Інопланетні об'єкти найчастіше мають екстремальну маневреність і велику швидкість". Також фахівець розсекретив 5 факторів, які допоможуть відрізнити НЛО від інших об'єктів в небі.

По-перше, НЛО не використовують аеродинаміку або тягу, щоб залишатися в повітрі. По-друге, вони дуже маневрені, як жодне людське літаюче пристрій. По-третє, НЛО літають без звуку і не мають шум мотора. Четверта ознака - практично ніколи не вдається розглянути форму об'єкта в небі. П'ятий ознака - кораблі гуманоїдів можуть несподівано злітати і миттєво на швидкості зупиняти рух.

НАСА відрядила на Марс вперше за останні 7 років новий марсохід

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що водій випадково зафільмував загадковий НЛО.