У світі пластичної хірургії намітився новий тренд - зростає кількість бажаючих зменшити груди.

Про це в інтерв'ю "Знай.ua" повідомив директор Київського державного обласного центру пластичної хірургії Роман Левицький.

"Тенденції змінюються в зворотну сторону, збільшення грудей було популярно буквально "вчора", але вже "сьогодні" зростає кількість бажаючих зменшити груди. У тій же Америці за минулий рік по зменшенню грудей зроблено практично стільки ж, скільки і зі збільшення. Жінки повністю витягають імпланти або змінюють на менший розмір", - сказав він.

"Великі груди, може, і виглядають красиво, але це велике навантаження на хребет. Що стосується вартості, в нашій клініці така операція коштує від 20 тисяч гривень. Але кожен випадок різний за своєю складністю, тому сума змінюється в залежності від запитів пацієнта", - пояснив хірург.

При цьому, він додав, що збільшення або підтяжка грудей все одно залишається найпопулярнішою операцією - в Америці приблизно 90 000 таких операцій на рік. На другому місці - ліпосакція, потім ринопластика і блефаропластика. Крім цього - корекція губ, ореоли, абдомінопластика, пластика мочки вуха і т. д.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв попередив одеситів про "спекотний" серпень, окупанти будуть безжальні: "З води і повітря..." Софія Ротару у 75-річний ювілей заявила про неважливість мови в Україні, тепер вона в місці сили: "Про кохання та мир" Зима вже близько: українців суворо попередили перед 7 серпня – вночі на вулицю ні ногою Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", директор Київського державного обласного центру пластичної хірургії Роман Левицький розповів про нові тенденції у "пластиці".