Американські дослідники наблизилися до перемоги над онкологічними захворюваннями.

Про це повідомляє Politeka.

Вчені з Університету штату Мічиган вивчають вірусоподібні частки Qβ, які сприяють активації імунної системи для боротьби з раком.

Ці частинки є бактеріофагами – вірусами вражаючими кишкову паличку Escherichia coli. Вчені мають намір скомбінувати інфекційні частинки з асоційованими з пухлиною вуглеводними антигенами (TACA).

TACA – продукт порушеного в ракових тканинах процесу глікозилювання. Під час цього процесу залишки цукрів починають приєднуватися до білків або ліпідів. Пухлинні вуглеводні антигени теж беруть участь в утворенні метастаз – вторинних вогнищ злоякісного новоутворення.

Популярні новини зараз
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Завдяки комбінації Qβ і TACA імунні клітини (Т-лімфоцити) вчаться визначати вуглеводні антигени на поверхні ракових клітин. Після цього вони можуть знищити пошкоджені клітини.

Вчені говорять, що випробують вакцину на собаках, які страждають остеосаркомою – типом пухлин кісток, яка часто зустрічається у людей.

За словами дослідників, вакцина не тільки загальмує зростання пухлин, але й запобігатиме утворенню метастаз.

Разом з тим вчені зі Стенфордського університету ще раніше заявили про розробку унікальної вакцини.

За твердженням медичних експертів, які розробили передову вакцину від усіх відомих людству видів раку, досить лише однієї ін'єкції препарату для того, щоб імунні сили організму почали атакувати всі наявні в ньому пухлини.

Група вчених, що представляють Стенфордський університет, почали клінічні випробування вакцини, що дозволяє побороти рак. Фахівці запевнили, що лише однієї ін'єкції досить для виклику захисної реакції організму, який почне атакувати всі наявні злоякісні утворення.

Експерти розповіли про те, що їхніми силами вже були проведені успішні випробування на мишах, в організмах яких навіть найвіддаленіші пухлини знищувалися імунітетом гризунів після введення вакцини. Через те, що препарат буде вводитися за допомогою уколу, даний метод дозволить уникнути безлічі побічних ефектів, присутніх при інших видах лікування.

Вчені винайшли препарати, які допомагають імунітету розгледіти рак.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що небезпечний вірус продовжує косити українців.