1. Umbrella plane. Першу спробу створення дископодібного літального апарату зробив конструктор-винахідник Ченс Воут ще в 1911 році. Він побудував літак-парасольку. В якості основних матеріалів були використані дерева і тканини. На жаль, достовірних даних про політ цього апарату до наших днів не дійшло.

2. Літак Фокке. У нацистській Німеччині було розроблено і створено неймовірну кількість відверто дивних речей. Одним з таких був літак у формі тарілки, розроблений і запатентований професором Генріхом Фокке, конструктором літаків Focke-Wulf. Відомо, що машина повинна була мати турбінний двигун і вміти вертикально злітати.

3. Arthur Sack АЅ-6. Німецький винахідник Артур Зак в 1939 році представив свій власний варіант літака, крила якого мали дископодібну форму. До 1944 року літак був готовий, і його почали тестувати. На першому ж тесті АЅ-6 зміг відірватися від землі, однак відразу після цього зламалася через перевантаження.

Популярні новини зараз

Іменинник принц Вільям накинувся на Меган Маркл зі звинуваченнями: "Відчуваю себе скривдженим і зрадженим"

50 років тому знайшли скіфську пектораль: що таїть в собі знаменитий артефакт

"Холостячка" Ксенія Мішина на яхті показала пружне тіло в купальнику: "На що себе витрачати?"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

4. V-173 і XFU5-1. Розробки незвичайних літальних апаратів велися і в США. В 40-е роки минулого століття конструктори Ченс Воут і Чарльз Циммерман змогли створити майже відразу два круглих літака. Велися розробки за підтримки ВМС США і NASA (в ті часи NACA). Літаки змогли піднятися в повітря, проте недоліків у них було занадто багато.

5. Легенди Третього рейху. Існує величезна кількість дископодібних літаків, створених у Третьому рейху. Наприклад, диск Беллонце. Єдине "але" полягає в тому, що справжність існування цих апаратів ставиться під сумнів. При цьому більшість описаних апаратів просто не витримує критики професіоналів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені передбачили реакцію людей на прибульців.