Новозеландські вчені знайшли пов'язані з циркадними ритмами молекулярні маркери, які дають можливість передбачити смерть плодових мушок Drosophila melanogaster за кілька днів до загибелі.

В ході досліджень з'ясувалося, що, коли обидва гена у всьому організмі мушок збільшували свою активність і збивалися з ритму, до смерті комах залишалося всього чотири дні. Про це пишуть новозеландські наукові видання.

Дана кореляція спостерігалася не тільки у старих тварин, але й у відносно молодих. Причина збою перебувала в периферійних системах, в яких рівень експресії обох генів, навпаки, падав, а синхронізація послаблювалася.

Відзначається, що правильний добовий ритм збільшує тривалість життя організму і зменшує ризик захворювання раком, а порушення біоритмів, провокує розвиток вікових захворювань. За даними, з віком у людини виникають зрушення в циклах сон-неспання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рудий слимак прийшов в Україну, ймовірно, з Іспанії і зараз він атакує городи і сади Львівської області. Однак дуже швидко він може поширитися на всі регіони України.

Крім українських городників від "рудої пошесті" страждають ще десяток країн Європи. Причому атаки поширилися від Португалії до Швеції. Дані слимаки активно розмножуються і розповзаються по світу.

Варто нагадати, що відомий український екстрасенс, який брав участь у популярному шоу "Битва екстрасенсів", Олександр Шепс розповів, яких звичок потрібно позбутися, щоб стати багатшим.

За словами чоловіка, ми практично всі маємо ці шкідливі звички, які заважають примноженню грошей. Саме це потрібно виправити, щоб поліпшити своє матеріальне становище, пише Шепс на своєму офіційному сайті.

Нагадаємо, 10 звичок у ліжку, які обломают кайф кожному.

Як повідомляв Знай.uа, дослідники натрапили на стародавній склеп.

Також Знай.uа писав, жук віком 100 мільйонів років попався вченим.