Антропологи стверджують, що обличчя Христа сильно відрізнялося від акторів, які часто зображують його на екрані. На більшості ілюстрацій та іконах його зображують як людину з блакитними очима і довгим хвилястим волоссям. Але в Біблії його описували інакше, повідомляє Thesun. У книзі розповідається, що він галилеянський ізраїльтянин. Багато вчених вважають, що він швидше нагадував сучасну людину з Близького Сходу.

Антрополог Річард Неві показує, як виглядали тогочасні чоловіки. Актори, що грають його на кіноекранах: Крістіан Бейл, Ліам Нійсон, Віллем Дафо – не мають типових рис чоловіків з тієї місцевості.

Історик Джоан Тейлор прагне встановити істину в книзі "Як виглядав Ісус?", заглиблюючись в еволюцію його численних зображень. Як стверджує вчена, Ісус мав м'язову статуру і зріст близько 167 см.

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Смертельний поцілунок: юнак помер після ночі кохання з дівчиною

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

Джоан Тейлор заручилася такими артефактами, як Туринська Плащаниця, в підтримку своєї гіпотези. Антрополог Річард Нів використовував череп людини того часу і регіону, коли жив Ісус, щоб створити цей образ. Хоча вчений визнає, що ми ніколи не дізнаємося напевно, однак, Тейлор вважає, що він мав оливково-коричневу шкіру, темне волосся і карі очі.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, спливла справжня історія Ісуса Христа.