NASA активно займається вивченням Юпітера й спеціального для цього запустила космічну місію. В рамках неї апарат Juno зробив кілька дивовижних знімків планети.

Про це повідомляє The Daily Mail. В об'єктив камери космічного апарату потрапила потужна буря в атмосфері Юпітера. Під час шторму на планеті хмари простягалися майже на 13 км.  

Зображення більше нагадують картину художника, написану масляними фарбами. На знімку переважають темні кольори – від чорного до синього.

Juno – автоматична міжпланетна станція, створена NASA в рамках програми New Frontiers (другий проект цієї програми) для дослідження Юпітера. 5 серпня 2011 року NASA запустило "Юнону" у відкритий космос із метою вивести в подальшому апарат на орбіту Юпітера.

"Юнона" – перший космічний апарат, який робить світлини північного та південного полюсів газового гіганта. Попереднім космічним місіям не вдавалося сфотографувати полюси Юпітера, також це неможливо зробити із Землі. 

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, вчені з космічного агентства NASA заявили про передбачувані терміни виявлення позаземного життя. За їхніми словами, цілком можливо знайти позаземне життя менш ніж через 20 років.