Науковці з Дармурта проаналізували кількість снігових опадів, що випадали у горах Північної Америки за останні сто років.

Про це повідомляє "Вокруг света".

Вчений зазначив, що до сьогоднішнього дня ніхто не пов'язував глобальне потепління з кількістю опадів.

"Ми були вражені, коли збільшилась кількість опадів, - стверджує Еріх Остерберг, доктор природознавства і провідний автор дослідження. - До сих пір ніхто не пов'язував глобальне потепління і забруднення повітря зі збільшенням опадів у регіонах".

Науковці зазначили, що вони взяли два зразки з льодовиків з Деналі. Під час дослідження вчені намагались вивчити понад 1200-річну історію планети.

Популярні новини зараз
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Показати ще

Кліматологи, вважаючи вік льодовика шар за шаром, можуть розповісти, якими були кліматичні умови кожного року, як змінювався склад атмосфери, включаючи вміст пилу, морських солей, попелу, газів і відходів людської життєдіяльності.

Аналіз вчених показав, що випадання снігу протягом зими на Алясці збільшилось на 117% з середини XIX століття, а протягом літа вже на 49%. Науковці додали, що це пов'язано з проходженням над Аляскою та Алеутськими островами області низького тиску. Глобальне підвищення температур через парникові викиди підігріває тихоокеанські повітряні потоки і збільшує кількість опадів.

Крім того він додав, що людство очікує не лише підвищення температур, але й збільшення штормів.

"Нас очікує подвійний ефект зміни клімату - глобальне підвищення температур в поєднанні з великою кількістю штормів", - обіцяє Еріх Остерберг.

Вчені помітили ще один тривожний результат глобального потепління.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що мережу вразили фантастичні фото горіння лісу у Каліфорнії.