Науковці з Дармурта проаналізували кількість снігових опадів, що випадали у горах Північної Америки за останні сто років.

Про це повідомляє "Вокруг света".

Вчений зазначив, що до сьогоднішнього дня ніхто не пов'язував глобальне потепління з кількістю опадів.

"Ми були вражені, коли збільшилась кількість опадів, - стверджує Еріх Остерберг, доктор природознавства і провідний автор дослідження. - До сих пір ніхто не пов'язував глобальне потепління і забруднення повітря зі збільшенням опадів у регіонах".

Науковці зазначили, що вони взяли два зразки з льодовиків з Деналі. Під час дослідження вчені намагались вивчити понад 1200-річну історію планети.

Популярні новини зараз

Олександр Усик на очах у Ломаченка розправився з Ентоні Джошуа: британець був у шоці весь поєдинок

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Показати ще

Кліматологи, вважаючи вік льодовика шар за шаром, можуть розповісти, якими були кліматичні умови кожного року, як змінювався склад атмосфери, включаючи вміст пилу, морських солей, попелу, газів і відходів людської життєдіяльності.

Аналіз вчених показав, що випадання снігу протягом зими на Алясці збільшилось на 117% з середини XIX століття, а протягом літа вже на 49%. Науковці додали, що це пов'язано з проходженням над Аляскою та Алеутськими островами області низького тиску. Глобальне підвищення температур через парникові викиди підігріває тихоокеанські повітряні потоки і збільшує кількість опадів.

Крім того він додав, що людство очікує не лише підвищення температур, але й збільшення штормів.

"Нас очікує подвійний ефект зміни клімату - глобальне підвищення температур в поєднанні з великою кількістю штормів", - обіцяє Еріх Остерберг.

Вчені помітили ще один тривожний результат глобального потепління.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що мережу вразили фантастичні фото горіння лісу у Каліфорнії.