Американські вчені розкрили секрет щасливого шлюбу. Як з'ясувалося, це безпосередньо залежить від рівня доходу подружжя.

Вчені з Університету Джорджії в ході свого нового дослідження опитали близько 3,5 тисяч чоловік у віковому діапазоні від 24 до 89 років. При цьому дослідники розділили їх на 3 групи: одружені, молодята і холостяки. Результати дослідження були опубліковані в журналі Social Science Research.

В ході дослідження вчені виявили парадоксальну залежність щастя в шлюбі від рівня доходу подружжя. Якщо він не перевищував 60 тисяч доларів рік на двох, то пара частіше дбала один про одного, а також вели спільний бюджет.Таким чином, дослідники встановили, що найменш забезпечені пари на перевірку виявилися найщасливішими. Крім того, в ході опитування з'ясувалося, що самотні люди набагато більше схильні до депресії і стресу, ніж люди, що перебувають у тривалих відносинах.

Важливою складовою довгих і щасливих стосунків пари є секс. Однак, у довгострокових відносинах часто спостерігається зменшення пристрасті та різноманітності в інтимі.

А коли секс перетворюється на один з обов'язків сімейного життя, пристрасть взагалі зникає, а заняття коханням не приносить бажаної радості.

Популярні новини зараз

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", сексологи дали поради тим, хто не хоче, щоб їхнє сексуальне життя стало прісним та перетворилось на рутину.

Часом під час сексу виникають деякі незручні моменти, яких уникнути ще нікому не вдавалось. Сімейний терапевт дала поради, як згладити наслідки незручних моментів в інтимних відносинах.