Винахідники щодня дивують диво-технологіями, без яких згодом людство не уявляє свого життя. Наука настільки пішла уперед, що нас вже важко чимось здивувати. Однак китайські вчені зробили те, що не лише здивує, а й ощасливить декого.

Дослідники з Піднебесної винайшли шкарпетки, які навіть після тижня носки не поширюють неприємного запаху, - пише Sundaynews.info.

Чудо-річ з'явиться в продажу вже в наступному році і буде коштувати приблизно шість доларів.

Як виявилося, секрет цих шкарпеток в особливій просочення зі срібла, міді і цинку: ці метали здатні нейтралізувати запах поту.

Як зазначив представник компанії-виробника, саме такий склад матеріалу забезпечує гарний антибактеріальний ефект, що не дозволяє бактеріям розмножуватися. А саме це і викликає неприємний запах. Таким чином, такі шкарпетки не потребують частого прання, їх можна ноити до шести днів та не перейматися про гігієну ніг.

Добровольці, що протестували новинку, запевняють, що дійсно не відчувають абсолютно ніякого запаху на протязі кількох днів.

Поки що палітра кольорів диво-шкарпеток не багата: лише сірий та чорний. Проте виробник запевняє, що над дизайном ще працюють і вибір буде значно більшим.

Нагадаємо, китайці винайшли виделку, яка поглинає звук сьорбання під час поїдання лапші.


Дивіться, як позбутися неприємного запаху ніг

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман очолив українську делегацію, яка обдарувала прем'єра Канади Джастіна Трюдо набором цікавих шкарпеток вітчизняного виробника.