Група вчених з Нью-Йоркського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що марихуана діє на школярів гірше, ніж будь-який алкоголь.

Виявилося, що саме любителі марихуани більше запускають успішність у навчанні: вони пропускають заняття, менше хочуть дізнаватися щось нове і насилу можуть впоратися зі шкільною програмою. Про вступ до коледжу або ВНЗ годі й казати. Але ось що по-справжньому здивувало дослідників: школярі, які регулярно випивають або курять звичайні цигарки, навпаки, бачать своє майбутнє в університеті. Детально про результати своєї роботи фахівці написали у виданні Journal of School Health.

Зокрема, фахівці помітили, що школярі, які лише раз на місяць курять "травку", схильні пропускати заняття в чотири рази частіше. Удвічі рідше вони роблять домашнє завдання, успішність знижується практично на половину. Фахівці б'ють на сполох: пропаганда "легких" наркотиків дарує підліткам відчуття, ніби це нешкідливо і взагалі не варте уваги, хоча насправді - це найпростіший спосіб занапастити своє життя на самому його початку.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Каліфорнії почнуть вирощувати марихуану в промислових масштабах.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

"Корабельна сосна" Ірина Аллахвердієва похвалилася в декларації подарунком в 5 мільйонів - "Непоганий презент"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще