Група вчених з Нью-Йоркського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що марихуана діє на школярів гірше, ніж будь-який алкоголь.

Виявилося, що саме любителі марихуани більше запускають успішність у навчанні: вони пропускають заняття, менше хочуть дізнаватися щось нове і насилу можуть впоратися зі шкільною програмою. Про вступ до коледжу або ВНЗ годі й казати. Але ось що по-справжньому здивувало дослідників: школярі, які регулярно випивають або курять звичайні цигарки, навпаки, бачать своє майбутнє в університеті. Детально про результати своєї роботи фахівці написали у виданні Journal of School Health.

Зокрема, фахівці помітили, що школярі, які лише раз на місяць курять "травку", схильні пропускати заняття в чотири рази частіше. Удвічі рідше вони роблять домашнє завдання, успішність знижується практично на половину. Фахівці б'ють на сполох: пропаганда "легких" наркотиків дарує підліткам відчуття, ніби це нешкідливо і взагалі не варте уваги, хоча насправді - це найпростіший спосіб занапастити своє життя на самому його початку.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Каліфорнії почнуть вирощувати марихуану в промислових масштабах.

Популярні новини зараз

У вікно онімілих киян постукав кур'єр служби доставки, висота не злякала - "Вам посилка!"

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Показати ще